Sobota, 16 października 2021

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe

09.08.2009 20:10 | 5 komentarzy |
Inauguracja sezonu 2009/2010 przyniosła sporo ciekawych rozstrzygnięć. W miniony weekend o mistrzowskie punkty… walczyły drużyny IV ligi oraz A i B klasy. Zapraszamy do lektury materiału, który zawiera wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele i zapowiedzi następnych spotkań.
PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
IV Liga (grupa śląska 2)

I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
 
Unia Racibórz - Czechowice-Dziedzice 1:0 (0:0); Pszów - Czaniec 0:3 (0:3); Łaziska Górne - Rogów 0:0; Bojszowy - Marklowice 0:1 (0:0); Żory - Knurów 3:1 (1:0); Porąbka - Ornontowice 3:0 (1:0); Bielsko-Biała - Mikołów 2:0 (0:0); Rędziny - Ruda Śląska (przełożony na inny termin).

Uwaga! W ostatniej chwili z bieżących rozgrywek wycofał się zespół GKS Jastrzębie II, dlatego Prezydium Zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjęło decyzję o rozegraniu meczu barażowego (8 sierpnia w Rudzie Śląskiej), pomiędzy drużynami: LKS Łąka - GKS Unia Rędziny 0:1 (0:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Porąbka 1 3 3:0
2. Czaniec 1 3 3:0
3. Żory 1 3 3:1
4. Bielsko-Biała 1 3 2:0
5. Marklowice 1 3 1:0
6. Unia Racibórz 1 3 1:0
7. Rogów 1 1 0:0
8. Łaziska Górne 1 1 0:0
9. Bojszowy 1 0 0:1
10. Czechowice-Dziedzice 1 0 0:1
11. Knurów 1 0 1:3
12. Mikołów 1 0 0:2
13. Ornontowice 1 0 0:3
14. Pszów 1 0 0:3
15. Ruda Śląska 0 0 0:0
16. Rędziny 0 0 0:0


Zapowiedź II kolejki spotkań (15.08.2009 roku)

Ornontowice - Unia Racibórz, Rogów - Porąbka, Bojszowy - Pszów, Czechowice-Dziedzice - Marklowice, Żory - Łaziska Górne, Knurów - Ruda Śląska, Mikołów - Rędziny, Czaniec - Bielsko-Biała (sobota, godz.17:00).



Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)

Zapowiedź I kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)

Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie; Lubomia - Szczejkowice; Czyżowice - Nędza; Jejkowice - Połomia; Rydułtowy - Syrynia (sobota, godz.17:00); Jedłownik - Rymer, Ochojec - Gorzyce; Skrzyszów - Radlin (niedziela, godz.17:00).
 


A Klasa (Podokręg Racibórz)

I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)
 
Kuźnia Raciborska - Rudy 0:1 (0:1); Ocice Racibórz - Górki Śląskie 3:2 (2:1); Nowa Wieś - Rafako Racibórz 0:4 (0:2); Tworków - Zawada 1:5 (1:1); Brzezie - Krzyżkowice 4:0 (1:0); Rzuchów - Samborowice 0:5 (0:1); Turza Śląska - Gaszowice 2:4 (1:2); Kornowac - Krzanowice 4:2 (0:2).
 
Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Samborowice 1 3 5:0
2. Zawada 1 3 5:1
3. Rafako Racibórz 1 3 4:0
4. Brzezie 1 3 4:0
5. Gaszowice 1 3 4:2
6. Kornowac 1 3 4:2
7. Ocice Racibórz 1 3 3:2
8. Rudy 1 3 1:0
9. Górki Śląskie 1 0 2:3
10. Kuźnia Raciborska 1 0 0:1
11. Krzanowice 1 0 2:4
12. Turza Śląska 1 0 2:4
13. Tworków 1 0 1:5
14. Krzyżkowice 1 0 0:4
15. Nowa Wieś 1 0 0:4
16. Rzuchów 1 0 0:5


Zapowiedź II kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)

Kuźnia Raciborska - Ocice Racibórz (sobota, godz.15:00); Rafako Racibórz - Tworków; Krzyżkowice - Nowa Wieś; Gaszowice - Brzezie; Krzanowice - Rzuchów; Górki Śląskie - Kornowac (sobota, godz.17:00); Rudy - Zawada (niedziela, godz.15:30); Samborowice - Turza Śląska (niedziela, godz.17:00).
 


B Klasa (Podokręg Racibórz)

I kolejka spotkań (08/09.08.2009 roku)

Zabełków - Chałupki 1:7 (1:4); Siedliska - Lyski 4:4 (3:4); Pietraszyn - Nieboczowy 1:0 (0:0); Płonia Racibórz - Buków 2:1 (1:0); Pawłów - Babice 1:6 (0:4); Gamów - Dzimierz 1:6 (0:1); Ruda Kozielska - Pstrążna 3:0 (2:0); Studzienna - Markowice 0:2 (0:1).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Chałupki 1 3 7:1
2. Babice 1 3 6:1
3. Dzimierz 1 3 6:1
4. Ruda Kozielska 1 3 3:0
5. Markowice 1 3 2:0
6. Płonia Racibórz 1 3 2:1
7. Pietraszyn 1 3 1:0
8. Lyski 1 1 4:4
9. Siedliska 1 1 4:4
10. Nieboczowy 1 0 0:1
11. Buków 1 0 1:2
12. Studzienna 1 0 0:2
13. Pstrążna 1 0 0:3
14. Gamów 1 0 1:6
15. Pawłów 1 0 1:6
16. Zabełków 1 0 1:7


Zapowiedź II kolejki spotkań (15/16.08.2009 roku)

Siedliska - Pietraszyn (sobota, godz.15:00); Markowice - Płonia Racibórz (sobota, godz.16:00); Babice - Ruda Kozielska; Chałupki - Studzienna (sobota, godz.17:00); Dzimierz - Pawłów (niedziela, godz.14:00); Buków - Gamów; Nieboczowy - Zabełków (niedziela, godz.15:00); Lyski - Pstrążna (niedziela, godz.17:00).
 


C Klasa - grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 9 następujących drużyn: Bieńkowice, Syrynia II, Cyprzanów, Rudnik, Grzegorzowice, Czernica, Olza, Gaszowice II, Wojnowice.

C Klasa - grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 następujących drużyn: Adamowice, Owsiszcze, Raszczyce, Zawada Książęca, Górki Śląskie II, Jankowice, Bolesław, Nędza II, Bogunice, Kobyla.
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Pszów, Ocice Racibórz, Czyżowice, Gorzyce, Markowice, Syrynia, Rudy, Rafako Racibórz, Lyski, Rogów, Gaszowice.



Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Tworków, Krzyżanowice, Turza Śląska, Brzezie, Lubomia, Owsiszcze, Kornowac, Rzuchów, Nieboczowy, Zabełków, Płonia Racibórz, Zawada.
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 22/23.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Studzienna, Krzanowice, Gamów, Samborowice, Kuźnia Raciborska, Babice, Pietraszyn, Ruda Kozielska, Nowa Wieś, Czernica, Pstrążna, Bieńkowice.



Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29/30.08.2009 roku - z udziałem 10 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Pawłów, Górki Śląskie, Bogunice, Nędza, Turza Śląska, Kuźnia Raciborska, Zawada Książęca, SALOS Pogrzebień, Grzegorzowice.
 


Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 12 następujących drużyn: Unia Racibórz, Rogów II, Adamowice, Cyprzanów, Ocice Racibórz, Rafako Racibórz, Studzienna, Pstrążna, Lyski, Kuźnia Raciborska, Rudy, Kobyla.



Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 29.08.2009 roku - z udziałem 11 następujących drużyn: Pszów, Rogów I, Zawada, Syrynia, Gorzyce, Bełsznica, Tworków, Krzyżanowice, Zabełków, Chałupki, Bieńkowice.



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 8 następujących drużyn: WAP Jedłownik, Lubomia, Gorzyce, Zawada, Pszów, Rogów, Krzyżkowice, Gaszowice.



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

Rozgrywki rozpoczynają się w dniach 07.09.2009 roku - z udziałem 7 następujących drużyn: Pietrowice Wielkie, Nędza, Unia Racibórz, Markowice, Gamów, Krzanowice, Górki Śląskie.



UWAGA!

W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!   



(ak)