Finał halówki w Pietrowicach Wielkich

07.02.2010 00:20 | 0 komentarzy | WiZ
W halowych rozgrywkach piłki nożnej w kategorii wiekowej 97 i młodsi rozgrywanych w Pietrowicach Wielkich zwyciężyła drużyna OSiR KP Unia Racibórz I, przed LKS Start Pietrowice Wielkie i OSiR KP Unia Racibórz II.

W klasyfikacji na największe odkrycie zwyciężył Michał Krutki, najlepszym zawodnikiem został Rafał Chałupiński, najlepszym bramkarzem Marek Świrzewski, a królem strzelców dwóch zawodników, którzy  na swoim koncie mieli strzelonych 14 bramek: Łukasz Glenc i Mateusz Kondziołka.Rozgrywki organizuje Wydziału Szkolenia Podokręgu Piłki Nożnej w Raciborzu.

6. Nędza

7 lutego rozegrano Turniej o Puchar Wydziału Szkolenia w piłce nożnej w kategorii wiekowej 97 i młodsi. Turniej zakończył się zwycięstwem OSiR KP Unia Racibórz I, drugie miejsce zajęła OSiR KP Unia Racibórz II, a trzecie miejsce przypadło LKS Start Pietrowice Wielkie.