Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

22.04.2010 01:06 | 1 komentarz | WiZ
Mecz ligi okręgowej rozegrany 21 kwietnia w Pietrowicach Wielkich, pomiędzy LKS Start Pietrowice Wielkie i LKS Krzyżanowice zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy 3:1(1:0).
Pietrowice na fali

Po wyrównanym początku przewagę uzyskał zespół gospodarzy, który zdobył pierwszego gola w 10 minucie spotkania po błędzie obrońcy gości. Strzelcem pierwszego gola dla Pietrowic Wielkich był Łukasz Bawoł wykorzystując błąd obrońcy, który za lekko podał piłkę do swojego bramkarza. Drużyna Startu prezentowała się lepiej na boisku, była drużyną poukładaną i stwarzało sobie więcej sytuacji podbramkowych. Zespół gospodarzy uzyskiwał coraz większą przewagę, co przyniosło efekt w postaci następnych bramek. W 56 minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Moskal, który dobił strzał Łukasza Bawoła z najbliższej odległości. Na następną bramkę kibice nie musieli długo czekać, bo 8 minut później drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Łukasz Bawoł na 3:0 dla Startu Pietrowice. Jedynego gola dla gości strzelił w 85 minucie Josef Vanećko, po błędzie obrońcy Pietrowic.

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Krzyżanowice 3:1(1:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Bawoł 10, 2:0 Marcin Moskal 58, 3:0 Łukasz Bawoł 66, 3:1 Josef Vanećko 85.