Młodzi unici wygrali z Nędzą [wideo]

08.04.2011 20:40 | 0 komentarzy | kozz

W piątek na stadionie PWSZ w Raciborzu rundę wiosenną zainaugurowali trampkarze młodsi Unii Racibórz i LKS 1908 Nędza.

Materiał wideo:

W meczu od początku przeważała ekipa gospodarzy, która od pierwszych minut stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Po kwadransie gry unici zaczęli strzelać gole i w ciągu kolejnych 10 minut prowadzili 3:0. Po przerwie zawodnicy Unii strzelili gola na 4:0. W odpowiedzi goście z Nędzy zdołali trafić do bramki dwa razy. Więcej w relacji wideo. Nim rozpoczęło się spotkanie, sędzia meczu Przemysław Sobierajski zarządził minutę ciszy ku czci pochowanego w piątek piłkarza Adamowic - ś.p. Tomasza Harnasza.

Skład KP Unia: Tomasz Furgoł - Marcin Wysocki, Szymon Pasternak, Rafał Bąbol, Kacper Korczok, Patryk Moneta, Mateusz Trzeciak, Szymon Trzeciakowski, Jakub Gawenda, Paweł Piekarz, Paweł Bierdoń. Rezerwowi: Ignacy Bajsarowicz, Szymon Procek, Kacper Lara. Trener: Maciej Pitry, Kierownik drużyny: Marian Kotala.

LKS 1908 Nędza: Sebastian Mrozek - Dawid Giel, Wojciech Gembalczyk, Jacek Janowski, Denis Sobik, Nathan Przybyła, Nils Przybyła, Patryk Datko, Sebatian Plut, Filip Raciborski, Szymon Maślanka. Rezerowy: Dawid Gmitruk. Kierownik drużyny: Gerard Przybyła.

Wyniki X kolejki spotkań (08.04.2011 roku)

Unia Racibórz – Nędza 4:2 (3:0)

Tworków – Kokoszyce 5:0 (3:0)

Rogów – Gamów 1:1 (0:1)

Kuźnia Raciborska – Gorzyce 0:4 (0:3)

Pszów – Pietrowice Wielkie (mecz przełożony na inny termin)

Mecze trampkarzy młodszych trwają 2x30 minut.