Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Dwie karetki na meczu Unii Racibórz z Górnikiem Zabrze

09.04.2011 16:09 | 30 komentarzy | kozz

Do dramatycznej sytuacji doszło na meczu Regionalnej Ligi Juniorów pomiędzy KP Unia Racibórz, a Górnikiem Zabrze SSA, który został rozegrany dziś przed południem przy ulicy Srebrnej w Raciborzu. Na dwie minuty przed końcem meczu zawodnik gości Tomasz Harynek doznał złamania nogi w straciu z bramkarzem Unii.

Materiał wideo:

Urazu nabawił się także bramkarz Mateusz Karbowniczek. Do obu poszkodowanych w ciągu piętnastu minut przyjechały dwie karteki pogotowia. Na miejscu lekarze wstępnie zdiagnozowali złamanie nogi z przemieszczeniem u piłkarza Górnika Zabrze i silne stłuczenie w okolicach żeber bramkarza Unii. W samym meczu zespoły strzeliły pięc goli, a spotkanie w stosunku 3:2 wygrali goście z Zabrza. Szczegóły w relacji wideo.

Składy:

KP Unia: Mateusz Karbowniczek - Dominik Adamiak, Patryk Todoruk, Kamil Kazimierz, Mateusz Grzesik, Jarosław Depta, Łukasz Ploch, Oskar Pączko, Adam Nikel, Przemysław Gladus, Dawid Kozdęba. Trener: Andrzej Marców.

Górnik Zabrze SSA: Marcin Płoskonka - Dawid Płotka, Łukasz Bajor, Dawid Kilian, Rafał Juszczak, Dawid Betka, Marcin Wolf, Michał Śladkowski, Alan Błonka, Tomasz Tabis, Bartłomiej Wondołowski. Weszli z rezerwy: Damian Urban, Tomasz Harynek, Michał Cholewa.

Mecze juniorów w Regionalnej lidze trwają 2x40 minut.