Armaty z Pawłowa rozstrzelały Gamów [wideo]

09.04.2011 23:02 | 34 komentarze | kozz

Do ogromnej niespodzianki doszło w Pawłowie gdzie zmierzyły się dwie sąsiadujące ze sobą miejscowości - Pawłów i Gamów. Gospodarze nie dali szans rywalowi, który jest usytuowany wyżej w tabeli wygrywając 6:1. Mecz został rozegrany w ramach XIX kolejki B klasy Podokręgu Racibórz.

Materiał wideo:

Piłkarze z Pawłowa już po 20. minutach prowadzili z Gamowem 3:0. Mecz ułożył się pod dyktando gospodarzy, którzy przeważali również w drugiej połowie. Więcej o meczu w wideorelacji oraz tygodniku Sport365 - 16-stronicowym dodatku do Nowin Raciborskich, Wodzisławskich i Tygodnika Rybnickiego.

Składy:

LKS Pawłów: Marcin Litka - Romuald Teodorowicz (60. Piotr Wilczek), Józef Skowronek, Mariusz Zygla, Artur Schmidt, Patryk Opolony (46. Tomasz Pilar), Ireneusz Anolik (83. Piotr Kraiński), Mateusz Górny, Dawid Kocur, Andrzej Wiglenda, Mateusz Pientka.

LKS Gamów: Patryk Szach - Grzegorz Wytrzymała (66.), Karol Kierek, Dawid Rzodeczko (55. Jan Kaiser), Tomasz Kierek, Tomasz Nowak, Tomasz Banaś (30. Martin Pendziałek), Rafał Bińczyk, Michał Nowak, Marcin Neukirch, Dominik Nowak (75. Łukasz Jańczyk).