Trampkarze Gorzyc pokonali Nędzę

06.05.2011 20:56 | 5 komentarzy | kozz

Czarni z Gorzyc okazali się lepsi od LKS 1908 Nędza w wyjazdowej konfrontacji trampkarzy młodszych.

W meczu XIV kolejki, który został rozegrany w piątkowe popołudnie na stadionie Nędzy padły cztery bramki, z czego trzy były udziałem gości z Gorzyc. Spotkanie piątej z ósmą drużyną lepiej rozpoczęła ta druga. To młodzi piłkarze Nędzy wyszli na prowadzenie za sprawą Szymona Maślanki. Czarni strzelanie rozpoczęli w drugiej połowie a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Rafał Cyrulik. O końcowym wyniku zdecydowały bramki z 60. i 62. minuty. Najpierw na 2:1 dla Gorzyc trafił Rafał Kozikowski, a na 3:1 samobójczego gola zdobył zawodnik, który zdobył jedyną bramkę dla Nędzy - Szymon Maślanka. Kilka chwil później sędzia spotkania Arkadiusz Targowski zagwizdał w meczu po raz ostatni i przyjezdni z Gorzyc mogli się cieszyć, co robili bardzo efektownie.

LKS 1908 Nędza: Sebastian Mrozek - Dawid Giel, Patryk Datko, Jacek Janowski, Nils Przybyła, Denis Sobik, Szymon Maślanka, Dawid Gmitruk, Nathan Przybyła, Sebastian Flut, Filip Raciborski. Rezerwowi: Maciej Giemza, Piotr Tomański, Wojciech Gembalczyk. Kierownik drużyny: Tomasz Przeliorz.

Czarni Gorzyce: Kamil Pałyga - Adam Chlebisz, Rafał Ickiewicz, Rafał Hernik, Patryk Zakrzewski, Kamil Chromik, Marcin Bugla, Mateusz Krzyżok, Robert Folwarczny, Rafał Cyrulik, Rafał Kozikowski. Rezerwowi: Jakub Folwarczny, Jacek Konieczny. Trener: Tomasz Cielusek.