Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Zapaśnicy Dębu powiększają medalowe konto

16.05.2011 19:24 | 2 komentarze | kozz

W miniony weekend odbyły się dwie imprezy zapaśnicze. W Warszawie miały miejsce Akademickie Mistrzostwa Polski, a w Krotoszynie Ogólnopolski Turniej Młodzików.

W Warszawskich AMP zapaśnicy Dębu Brzeźnica wywalczyli dwa brązowe medale. Justyna Ratyńska zdobyła brązowy krążek w kategorii 63 kg, natomiast w kat. 96 kg trzecie miejsce przypadło Michałowi Grzeszczukowi. W Ogólnopolskim Turnieju Młodzików Dąb wystawił trzech zawodników i dwie zawodniczki. Pierwsze miejsca zajęło czterech zapaśników: w kategorii 42 kg Patryk Ołenczyn, w kat. 35. Patryk Gołuchowski, w kat. 44 kg Aleksandra Chluba, a w kat. 57 kg Joanna Wiśniewska. Piąty z zawodników z Brzeźnicy Michał Kampik zajął piąte miejsce (kat. 42 kg). W punktacji klubowej młodzi zapaśnicy Dębu zajęli VI miejsce.