Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Baron, Daniszewska mistrzyniami Śląska

14.06.2011 01:01 | 4 komentarze | WiZ

Para Baron, Daniszewska w Finale Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej w Mysłowicach wywalczyła zloty medal, pokonała pięć zespołów i bez straty seta awansowała do rozgrywek ogólnopolskich.

Ubiegłoroczne Mistrzynie Polski kadetek, nie dały przeciwniczkom żadnych szans i bez straty seta z pierwszego miejsca. Zawodniczki  UKS Krzanowice zdobywając pierwsze miejsce w mistrzostwach Śląska zrobiły pierwszy krok do obrony tytułu Mistrza Polski.

Druga para reprezentująca UKS Krzanowice Nowak, Duda zajęły miejsce V-VI. - Mecz o wejście do najlepszej szóstki na pewno przejdzie do historii. - relacjonuje Tomasz Kuziak, trener UKS Krzanowice.  Dziewczęta z Krzanowic grając z siatkarkami z Sosnowca  przegrywały w pierwszym secie 2:10, 9:19, by zwyciężyć 23:21. W drugim secie było podobnie, ale znów zwyciężyła determinacja i wiara w siebie, set zakończył się 21:19. Moje siatkarki mimo, że stały na straconej pozycji przez ambitną walkę do końca pokazały, że w sporcie wszystko może się zdarzyć. - dodaje  Tomasz Kuziak.