Czwartek, 28 października 2021

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

21.07.2011 09:08 | 41 komentarzy | MK

Środek lata sprzyja wakacyjnym zakupom. W wodzisławskich sklepach turystyczno-sportowych trwają atrakcyjne promocje. Przed wyjazdem na wymarzony urlop możemy tanio zaopatrzyć się w kurtkę przeciwdeszczową, obuwie turystyczne czy też śpiwór.

Wodzisław. Ruszyły sezonowe wyprzedaże
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nowo otwartym sklepie 4F,  przy ul. Minorytów 1 ceny produktów 4F oraz FOB zostały obniżone o 20 %. Dodatkowo na co drugą rzecz tych firm, otrzymamy kolejny rabat w wysokości 50 %!
- Stoisko od początku dobrze przyjęło się wśród Klientów, stąd sukcesywnie zwiększamy zatowarowanie i wprowadzamy atrakcyjne promocje  - nie kryje zadowolenia Marek Karkowski, przedstawiciel 4F na Polskę południową.
 
Równie atrakcyjne przeceny oferuje sklep firmowy Feel Free przy ul. Krótkiej 4. Tutaj za co drugą zakupioną rzecz zapłacimy symboliczną złotówkę! A wybór jest spory: obuwie Chiruca, odzież Feel Free i Regatta, akcesoria turystyczne Primus, Waterproof. - Przychodzą do nas przed urlopami całe rodziny, by zaopatrzyć się w brakujący ekwipunek. Warto do butów, kurtki, czy plecaka dobrać kolejną potrzebną rzecz praktycznie za darmo - podpowiada Sabina Wodecka, kierowniczka sklepu.
 
Oba sklepy mieszczą się w centrum miasta w niewielkiej odległości od Rynku.

Przystąpiły do programu Wodzisław Tu Kupuj stąd czynne są od 9.00 do 18.00.
Łatwo porównać konkurencyjną ofertę i wybrać coś dla siebie.

Tekst sponsorowany