Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Gol Chinasy, unitki przegrały

23.07.2011 17:01 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarki mistrza Polski w piłce nożnej kobiet - RTP Unia Racibórz przegrały w drugim sparingu rozegranym w Niemczech.

Po zwycięstwie nad VfL Wolfsburg (2:1) przyszedł czas na przegraną z wyżej notowaną w lidze niemieckiej drużyną HSV Hamburg. Mimo niekorzystnego rezulatatu to unitki wyszły w meczu na prowadzenie. Gola dla mistrza Polski już w 7. minucie zdobyła testowana zawodniczka z Gwinei Równikowej - Okoro Chinasa Gloria. Piłkarki HSV strzelały po przerwie i to one pokonały RTP Unia 2:1.

Skład RTP Unia: Janeczek - Pawlak (Leśnik 46'), Balog (Mika 46'), Konsek - Chudzik, Krupa (Sosnowska 65'), Pożerska (Żelazko 46'), Bojdova (Istokova 46') - Landeka (Sosnowska 75') - Chinasa (Laetitia 46') , Tarczyńska.

Źródło: RTP Unia