Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Emocje w raciborskich derbach [wideo]

28.07.2011 15:20 | 37 komentarzy | kozz

W spotkaniu rozegranym w środę na stadionie Unii Racibórz, gospodarze przegrali z KS Rafako Racibórz 1:3.

Materiał wideo:

Choć był to tylko sparing to emocji nie brakowało. Widowisko obfitowało w wiele okazji podbramkowych. A także brutalnych fauli. Po pierwszej połowie prowadzili gracze IV ligowej Unii. W drugiej połowie Rafako odrobiło straty i wygrało mecz 3:1. W obu drużynach testowanych było kilku zawodników.

KP Unia Racibórz - KS Rafako Racibórz 1:3 (1:0)

Wojciech Pytlik 28. - Marcin Hómin 51., Tomasz Pieczarek 73., Adrian Rosik 90.

KP Unia Racibórz: Szymon Kubów (Łukasz Ploch 7.) – Dawid Słysz, Wojciech Pytlik, Paweł Chełchowski (Mateusz Grzesik 46.), Paweł Hałasek, Dariusz Binek, Grzegorz Gawron, Mateusz Hanzel, Roman Kowalczyk, Marcin Pawlisz (Łukasz Haras 46.), Rafał Haras

KS Rafako Racibórz: Paweł Kałuża, Grzegorz Baran, Łukasz Pikuła, Paweł Urbisz, Łukasz Sombrowski, Michał Zieliński, Wojciech Grabiniok, Marcin Ulański, Adrian Rosik, Tomasz Pieczarek, Marcin Hómin, Rafał Koczwara, Damian Botorek, Michał Zawitkowski.