Rzuchów wrócił na swoje boisko, remis z Pstrążną [wideo]

15.08.2011 21:09 | 2 komentarze | kozz

W świąteczny poniedziałek dokończono II kolejkę raciborskiej B klasy. Na boisku w Rzuchowie miejscowy Strzelec podejmował LKS Pstrążna. Wkrótce wideo.

Materiał wideo:

Piłkarze wrócili na boisko w Rzuchowie po 1,5 rocznej przerwie spowodowanej remontem boiska. Piłkarze Strzelca po wyjazdowej porażce z Borucinem (2:7) chcieli zainkasować komplet punktów na swojej nowej murawie. Na przeszkodzie stanęli goście z Pstrążnej, którzy strzelając drugiego gola w 81. minucie wyrównali do stanu 2:2.

Wcześniej w pierwszej połowie Rzuchów wyszedł na prowadzenie po golu Przemysława Pilinki. Początek drugiej połowy dobrze ułożył się dla gości, którzy wyrównali za sprawą Marcina Kisiela. Trzecia bramka spotkania znów należała do Strzelca Rzuchów. Tym razem do siatki na 2:1 trafił Dariusz Strączek. Na 2:2 z rzutu karnego wyrównał Remigiusz Wróblewski. W Rzuchowie podział punktów. Szczegóły w wideorelacji.

LKS Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna 2:2 (1:0)

Pilinko 39., Strączek 68. - Kisiel 53., Wróblewski 81.-k.

Składy:

LKS Strzelec Rzuchów: Łański - W.Elsner, Materzok (60. Ostas), Kołek, Pilinko, Strączek, M.Elsner, Cieślik, Warnicki, Wichtowski (29. Szczerbiński), Gazda (86. Rogoś).

LKS Pstrążna:  Kutryba - Wróblewski, Kamil Dziwoki, Weideman, Krzysztof Dziwoki, Broża, Kisiel, Derleta, Barteczko (10. Niestrój), Mucha, A.Dziwoki.