Borucin wygrał z Ocicami. Nowe przepisy trampkarzy [wideo]

03.09.2011 14:28 | 3 komentarze | kozz

W piątek rozgrywki ligowe zainaugurowali trampkarze młodsi. Od nowego sezonu, mecze odbywają się przy zmienionych zasadach.

Materiał wideo:

Mniejsze boisko, mniejsze bramki, mniejsza piłka. Tak krótko można scharakteryzować nowe przepisy u trampkarzy młodszych, którzy rozgrywają mecze na nowych zasadach. W odróżnieniu od starszych grup, trampkarze młodsi rywalizują na murawie od pola karnego do pola karnego (64-68m szer. ok. 73m dług.). Rzuty karne są wykonywane z odległości 9 metrów na bramkę o wymiarach 2x5m. Piłki są o rozmiar mniejsze (nr 4). Nie zmienił się czas rozgrywania spotkań (2x30 minut).

W Borucinie, tamtejszy Naprzód<KS Naprzód Borucin> podejmował w piątkowe popołudnie kolegów z Ocic Racibórz. Po sześćdziesięciu minutach lepsi okazali się gospodarze zwyciężając 5:3. Szczegóły w wideorelacji.