Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Pawłów prowadził do 90. minuty - mecz wygrała Studzienna [wideo]

08.10.2011 21:31 | 59 komentarzy | kozz

Mecz niczym z najlepszych światowych aren, oglądali dzisiaj kibice zgromadzeni na boisku w Studziennej.

Materiał wideo:

Choć długo utrzymywał się bezbramkowy wynik, to na nudę kibice nie mogli narzekać. Wręcz odwrotnie, piłkarze obu zespołów stworzyli bardzo dobre widowisko z mnóstwem ciekawych akcji. W drugiej połowie nieoczekiwanie drużyna z Pawłowa objęła prowadzenie w meczu. Rezultat 1:0 utrzymali do 90 minuty. W doliczonym czasie gry zawodnicy i kibice Pawłowa przeżyli horror. Najpierw stracili gola na 1:1, a chwilę później na 1:2 i trzy punkty pozostały u lidera B klasy.

LKS Studzienna - LKS Pawłów 2:1 (0:0)
Łukasz Widenka 90.+1., Michał Jendrzejczyk 90.+3. - Mateusz Górny 49.

Żółte kartki: Talik, Matuszek (obaj LKS Studzienna), Kocur (LKS Pawłów)

Sędziowali: Kamil Laska, Benedykt Gomułka, Michał Bednarz

LKS Studzienna: Dudek - Masny, Widenka, Front (76. Psota), Siwoń (80. Böhm), Janik (65. Jendrzejczyk), Szymiczek, Świerczyński (55. Marcinek), Drożdż, Talik, Matuszek.

LKS Pawłów: Mizioch - Herud, Skowronek, Anolik (85. Opolony), Karczewski, Wiglenda, Pientka, Górny, Koliński, Schmidt, Kocur.