imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Studzienna wygrała z Rzuchowem

22.10.2011 21:09 | 10 komentarzy | kozz, przy

Piłkarze LKS Studzienna wciąż pozostają na fotelu lidera B klasy.

W sobotnim meczu rozegranym na boisku w Studziennej, gospodarze pokonali Strzelec Rzuchów 3:2. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Choć podopieczni Piotra Urbańczyka prowadzili do przerwy 1:0, to tuż po przerwie stracili dwa gole i to Strzelec był bliski pokonania lidera B klasy. Ostateczne ciosy zadała jednak Studzienna i wygrała 3:2. W drugim meczu istotnym dla górnych rejonów B klasy, wicelider tabeli Naprzód Borucin pokonał LKS Markowice również 3:2.

LKS Studzienna - LKS Strzelec Rzuchów 3:2 (1:0)

Mateusz Janik 31., Dawid Marcinek 67., Adrian Szymiczek 74.-k. - Kamil Szczerbiński 50., Dariusz Strączek 53.