Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Rafako wyczerpało limit

24.10.2011 02:59 | 1 komentarz | WiZ

Po dobrym spotkaniu, ale fatalnej skuteczności Rafako Racibórz przegrywa u siebie Rymerem Rybnik 1:3. Dla gospodarzy honorową bramkę strzelił Maciej Pawlisz w 61. minucie. Dla Rymera dwa trafienia zaliczył Sebastian Pielczyk 15. i 17. minucie, oraz jednego gola w doliczonym czasie gry dołożył Grzegorz Cuber.

Okazji Rafakowców do strzelenia bramki można by obdzielić nie jedno spotkanie. Chociaż gospodarze posiadali przewagę przez prawie całe spotkanie, to jednak coś się zacięło w skuteczności napastników gospodarzy, który nie trafiali nawet do pustej bramki. Przyjezdni wypracowali sobie trzy sytuacje i tyle samo trafiali do siatki przeciwnika. Za stuprocentową skuteczność wywieźli trzy punkty z mocnego terenu, jakim jest i pozostaje boisko Rafako Racibórz.

Rafako Racibórz - KS Rymer Rybnik 1:3 (0:2)
Bramki: Maciej Pawlisz 61. - Sebastian Pielczyk 15. i 17., Grzegorz Cuber 90+1 -

Żółte kartki: Wojciech Skopiński - Rafał Michna

Sędzia: Paweł Kłyk

Rafako Racibórz: Koczwara, Skopiński (Zajda 71.), Urbisz (Pawlisz 46.), Baran, Pikuła, Ulański, Pytlik, Grabiniok, Sombrowski, Pieczarek, (Wojda 55.), Rosik. Rez: Kałuża, Mazurek
Trener: Wojciech Grabiniok

KS Rymer Rybnik: Mieszaniec, R. Michna (Wójciak 65.), Józek, Jezierski, Mikeska, Gutt, Kurc, Góralczyk (Węglorz 79.), Krypczyk (Cuber 86.), Pielczyk, K. Michna.
Trener: Damian Cichecki