środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

Remis Unii z Gwarkiem

30.10.2011 11:44 | 8 komentarzy | WiZ

Po wyrównanym spotkaniu raciborska Unia zremisowała u siebie 1:1 z Gwarkiem Ornontowice, bramkę dla Unii zdobył pięknym strzałem Roman Kowalczyk w 74 minucie.

Mecz miał wyrównany przebieg, gdzie każda drużyn miała swoje pięć minut. Pierwsza połowa to przewaga gości, czego efektem było prowadzenie od 23 minuty po golu Dawida Boczara. Druga połowa lepsza w wykonaniu gospodarzy, którzy swoja przewagę przypieczętowali wyrównującą bramką Romana Kowalczyka. Bramka dla padła w 74 minucie po strzale Kowalczyka z 18 metrów pod poprzeczkę. Pomimo sytuacji bramkowych obu drużynom nie udało się strzelić zwycięskiego gola i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1. W kolejnym spotkaniu IV ligi KP Unia Racibórz zmierzy się z liderem IV ligi LKS-em Czaniec, mecz odbędzie się w Raciborzu 5 listopada o godz. 13.00.

KP Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice 1:1(0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Boczar 23', 1:1 Roman Kowalczyk 74'

KP Unia Racibórz: Mańczyk, Selera, Chełchowski, Gawron, Binek (Siegmund 81'), Gawryluk (Ploch 89'), Podstawka, Kowalczyk, Hałasek (Hanzel 63'), Haras, Pawlisz.