Kolejna przegrana Ocic w końcówce meczu - tym razem z Dzimierzem [foto]

30.10.2011 21:39 | 0 komentarzy | kozz

Nie udało się wygrać piłkarzom Ocic, mimo że prowadzili już 3:1. Ich rywalem w XIII kolejce A klasy podokręgu Racibórz był LKS Dzimierz.

Jak to bywa w zwyczaju - zespół Ocic na swoim boisku jako pierwszy trafił do bramki. Dzimierz zdołał szybko odpowiedzieć na pierwszego gola, ale do przerwy gospodarzom udało się wyjść ponownie na prowadzenie. Jeszcze lepiej wyglądała sytuacja podopiecznych Marcina Handziuka po przerwie, gdy prowadzili już dwoma bramkami. Na tym koniec dobrych wiadomości dla ostatniego zespołu A klasy. Ekipa z Dzimierza minutę później zdobyła kontaktowego gola na 3:2. A w kolejne 20 minut zdobyła gola na 3:3 i 3:4. Dzimierzanom udało się dowieźć wynik do końca i zapisać na swoim koncie 3 ligowe punkty.

LKS Ocice Racibórz - LKS Dzimierz 3:4 (2:1)

Dawid Nieckarz 21., Patryk Jasny 36., Rafał Wróblewski 58. - Marcin Plura 25., 59.. Krzysztof Watola 68. Wiesław Primus 75.

LKS Ocice Racibórz: Mateusz Stebel - Patryk Jasny, Rafał Wróblewski, Szymon Szramowski, Patryk Filipek, Piotr Twardowski (75. Robert Świtała), Michał Bednarz, Marcin Handziuk, Michał Binek, Mariusz Szatko (65. Krzysztof Plinta), Dawid Nieckarz (60. Krzysztof Grud)

LKS Dzimierz: Adam Ciurko - Krzysztof Watola (75. Artur Kołodziej), Marek Powiecko, Wojciech Hetmaniok, Damian Krzyżak, Sebastian Peczka, Szymon Sachs, Tomasz Szczepan (60. Wiesław Primus), Sławomir Zielonka (85. Wojciech Brzenczek), Szymon Nikel, Marcin Plura.