Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Błyskawiczna riposta Markowic

06.11.2011 20:03 | 4 komentarze | WiZ

W meczu 14 kolejki B klasy LKS Brzezie zremisowało z LKS 07 Markowice 1:1. Bramkę dla gospdarzy na 1:0 strzelił 1:0 Łukasz Niestrój w 57. minucie, goście błyskawicznie wyrównali w 58. minucie po rzucie wolnym, autorem bramki był Bogusław Zientek.

Bezbarwne spotkanie, w którym z gry lepsi byli gospodarze, za to goście byli skuteczniejsi. Walczący o awans do A klasy piłkarze LKS Brzezie, grą nie przypominali zespołu, który mógłby powalczyć na boiskach A klasy. Jak na czołowy zespół B klasy drużyna z Brzezia zaprezentowała się dosyć słabo, ale lepiej od gości. Podsumowując całe spotkanie można stwierdzić, że Brzezie straciło dwa punkty, zaś Markowice zyskało jeden. Po tym spotkaniu LKS Brzezie zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 29 punktami na koncie, mając do lidera ze Studziennej sześć punktów straty. Po zdobyciu punktu w ciężkim meczu z Brzeziem LKS 07 Markowice zajmuje siódmą pozycję z 19 punktami.

LKS Brzezie - LKS 07 Markowice 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Niestrój (57.), 1:1 Bogusław Zientek (58.)

LKS Brzezie: Grzegorz Sekuła, Wojciech Kurocik, Dariusz Kulikowski, Mateusz Tomanek, Dariusz Kochanek, Artur Szefler, Marcin Stawinoga, Marek Juroszek, Maciej Kremzer, Krzysztof Gadżała, Dariusz Lenart. Rez.: Marek Zapotoczny, Łukasz Niestrój, Tomasz Gromala, Raingsei Ran, Łukasz Leks, Łukasz Skwarecki, Tomasz Ćwik
Trener: Tomasz Gromala

LKS 07 Markowice: Rafał Malon, Bogusław Małek, Jacek Wilk, Dawid Bzowski, Remigiusz Fojcik, Marek Bakaj, Marcin Bakaj, Bogusław Zientek, Mateusz Fojcik, Piotr Skaliński, Mikołaj Tapper. Rez.: Dariusz Kuras, Łukasz Kwapisz, Szymon Malon, Marek Cyran, Tomasz Kalusek
Trener: Marek Cyran