Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Nieudana wyprawa Odry do Jastrzębia

21.11.2011 23:27 | 29 komentarzy | art

W zaległym spotkaniu Odra Wodzisław na wyjeździe uległa 1:2 rezerwom Granicy Ruptawa. Mecz został rozegrany na stadionie miejskim w Jastrzębiu.

Wszystko co najciekawsze wydarzyło się w drugiej połowie tego spotkania. W 49. i 50. minucie Odra straciła dwie bramki i ciężko było przypuszczać by młoda wodzisławska ekipa zdołała odrobić straty. Tym bardziej, że Granica była wzmocniona kilkoma piłkarzami pierwszej drużyny, występującej w klasie okręgowej (m.in. strzelec obydwu bramek dla gospodarzy Jarosław Utikal). Wodzisławianie wcale przegrać tego meczu jednak nie musieli. W 61. minucie kontaktowego gola zdobył Bartosz Stolarski. Do końca meczu Odra starała się wyrównać, ale brakowało jej skuteczności i tym samym odnotowała 3 porażkę w sezonie (wszystkie na wyjeździe). Po tym meczu wodzisławianie spadli na 3. miejsce w tabeli.

Mecz w Jastrzębiu oglądało około 800 kibiców, w tym 300-osobowa grupa fanów Odry.

Granica II Ruptawa - KP Odra Wodzisław 2:1 (0:0)

Bramki: Utikal 2 - Stolarski