Sześć ciosów dla Górek Śląskich od Borucina

11.02.2012 18:52 | 21 komentarzy | kozz

Wynikiem 6:0 zakończył się mecz sparingowy pomiędzy KS Naprzód Borucin i LKS Górki Śląskie.

Materiał wideo:

Mecz ekipy z Borucina grającej w B klasie i Górek Śląskich z klasy okręgowej odbył się na sztucznym boisku w Krawarzu. Naprzód Borucin jest tam do niedzieli na tygodniowym obozie przygotowawczym do rundy wiosennej. W pierwszej połowie choć było kilka okazji po jednej i drugiej stronie to gole nie padły. Piłka do siatki zaczęła wpadać na początku drugiej części meczu i to aż trzykrotnie w ciągu czterech minut. Bramki strzelali kolejno: Arkadiusz Górszczyk, Artur Dudacy i Marcin Rusin. W 60. minucie na 4:0 podwyższył Przemysław Ekiert. W 66. minucie było już 5:0, a pięć minut później 6:0. Gole ustalające wynik meczu zdobyli: Artur Dudacy i Marcin Rusin. Spotkanie rozgrywane było w piątek wieczorem przy -15 stopniach Celsjusza. ZOBACZ BRAMKI.