imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

AZS Wrocław na kolanach

17.03.2012 12:12 | 19 komentarzy | kozz
Ostatnia aktualizacja: 17.03.2012 21:42

W pierwszym meczu rundy wiosennej ekstraligi kobiet RTP Unia Racibórz wygrała z AZS-em Wrocław 7:0. Spotkanie rozegrano we Wrocławiu.

Materiał wideo:

Czy RTP Unia Racibórz zdobędzie tytuł mistrzyń Polski czwarty raz z rzędu?

W pierwszej połowie wrocławianki ułatwiły Unitkom zadanie grając od 10 minuty w dziesiątkę, kiedy to jedna z zawodniczek AZS-u nabawiła się kontuzji i musiała zejść z boiska. Żadna z rezerwowych piłkarek nie była w stanie jej zastąpić, ponieważ wszystkie są kontuzjowane. W drugiej części meczu drużyna AZS-u grała już w pełnym składzie, ponieważ trener gospodyń zdecydował wprowadzić do gry w polu bramkarkę.

AZS Wrocław - RTP Unia Racibórz 0:7 (0:5)
Bramki: Chinasa (2), Żelazko, Tarczyńska, Wiśniewska, Krupa, samobójcza

W niedzielę o godzinie 11.00 w telewizji internetowej sport.itvl.pl będzie można obejrzeć mecz rywalek Unii o mistrzostwo Ekstraligi. Górnik Łęczna - Pogoń Women Szczecin obejrzysz TUTAJ.