- Jastrzębie-Zdrój
- Racibórz
- Radlin
- Adamowice
- Babice
- Bieńkowice
- Borucin
- Chałupki
- Gamów
- Kuźnia Raciborska
- Nędza
- Pietrowice Wielkie
- Podokręg Racibórz
- Rudy
- Samborowice
- Zabełków
- Sport
- Wiadomości
- Informacje
- Piłka nożna
Gratka dla kibiców! 13 WIDEORELACJI na nowiny.pl
W ciągu 5 ostatnich dni odwiedzaliśmy lokalne boiska, na których realizowaliśmy nagrania meczów piłkarskich.
Od piątku 27 kwietnia do 1 maja byliśmy na kilkunastu boiskach, gdzie toczyły się rozgrywki piłkarskie orlików, trampkarzy, juniorów i seniorów. Odwiedziliśmy: Pietrowice Wielkie, Rudy, Kuźnię Raciborską, Adamowice, Racibórz, Nędzę, Borucin, Samborowice i Bieńkowice, skąd nagraliśmy 13 wideorelacji.
Wszystkie do obejrzenia TYLKO NA PORTALU NOWINY.PL. Zapraszamy do oglądania!
KP Unia Racibórz – LKS Start Pietrowice Wielkie - ORLIKI
LKS Studzienna – LKS Zabełków - TRAMPKARZE STARSI (grupa 1)
LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Gamów - TRAMPKARZE STARSI (grupa 2)
LKS Buk Rudy – LKS Sparta Babice - TRAMPKARZE STARSI (grupa 2)
LKS Studzienna – LKS 1908 Nędza - JUNIORZY STARSI (grupa A)
LKS Samborowice – LKS 07 Markowice - JUNIORZY STARSI (grupa B2)
KS Rafako Racibórz - KS Górnik Radlin - KLASA OKRĘGOWA (grupa III)
LKS 1908 Nędza - LKS Granica Ruptawa - KLASA OKRĘGOWA (grupa III)
KS Stal Kuźnia Raciborska – LKS Buk Rudy - A KLASA
KS Naprzód Borucin – LKS Chałupki - B KLASA
LKS Brzezie – LKS Samborowice - B KLASA
LKS Bieńkowice - LKS Studzienna - B KLASA
LKS Adamowice – LKS Sparta Babice - C KLASA
Komentarze
28 komentarzy
ja. za rok
JA PIERNICZE BEDZIE KIEDYS TEN MECZ OD JUNIORW ZE STUDZIENNEJ?
W niedzielę polecam mecz juniorów młodszych LKS Chałupki- KS Naprzód Borucin (godz. 11:00).
ileż można czekac na relacje z meczu studziennej z lks 1908 nedza?? te wkrotce jest juz od 2 dni!!
polecam mecz Cyprzanów - Nieboczowy, będzie walka o punkty!
bo przygotowywala je pewnie mniej rozgranieta osoba od pozostalych wideorelacji
nie przyjeżdząjcie dzisiaj do Rud, znowu będziemy padake grac