imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

Piękne gole Krupy i Bojdovej ozdobą meczu - VIDEO

03.08.2012 19:59 | 1 komentarz | kozz
Ostatnia aktualizacja: 03.08.2012 22:19

Piłkarki mistrzyń Polski i Serbii rozegrały w piątek drugi mecz towarzyski w odstępie trzech dni.

Materiał wideo:

RTP Unia Racibórz po wygranej w środę z ŽFK Spartak Subotica 4:0, w piątek odniosła drugie zwycięstwo z piłkarkami z Suboticy, jednak nie przyszło ono tak łatwo jak dwa dni wcześniej. Tym razem zawodniczki Remigiusza Trawińskiego i Andrzeja Jasińskiego zwyciężyły 4:3.

RTP Unia Racibórz - Spartak Subotica 4:3 (0:1)

Chinasa Okoro Gloria 73., 86., Katarzyna Krupa 54., Ivana Bojdová 81. -  Jelena Čanković 70.-k., 83., Mirela Tenkov 14.

RTP Unia (I połowa): Antończyk - Leśnik, Górnicka, Konsek - Chudzik, Mika, Pawlak, Wiśniewska - Pożerska - Chinasa, Tarczyńska.
RTP Unia (II połowa): Wilk - Leśnik, Sosnowska, Pawlak - Istokova, Sykorova, Krupa, Wieczorek - Bojdová - Chinasa, Jaszek

Piękne gole zdobyły piłkarki Unii: Katarzyna Krupa i Ivana Bojdová. Szczegóły w materiale VIDEO.