Niespodzianka w A klasie! Krzyżkowice wydarły zwycięstwo liderowi z Dzimierza - FOTO

06.10.2012 20:14 | 13 komentarzy | kozz

To miało być kolejne zwycięstwo Dzimierza. Wszystko szło zgodnie z planem. Do 70. minuty LKS Dzimierz prowadził 3:0.

Kibice gospodarzy przecierali oczy ze zdumienia. Dzimierz prowadził do przerwy 1:0 po golu Roberta Skiby. Ten sam zawodnik ponownie po przerwie podwyższył na 2:0. Z kolei na 3:0 trafił Jarosław Lehman. Pewne prowadzenie szybko wymknęło się spod kontroli liderowi A klasy. Najpierw na 3:1 gola zdobył Daniel Ratajczak minutę później na 3:2 trafił Łukasz Klima. Stan meczu wyrównał Grzegorz Polnik strzałem z rzutu karnego. Decydujący cios piłkarze z Krzyżkowic zadali na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry - wówczas do siatki gospodarzy piłkę wpakował Wojciech Stawiarz.

LKS Dzimierz - LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 3:4 (1:0)
Robert Skiba 29., 52., Jarosław Lehman 57. -  Daniel Ratajczak 71., Łukasz Klima 72., Grzegorz Polnik 82.-k., Wojciech Stawiarz 88.

Żółte kartki: Skiba, Bronder (obaj Dzimierz), Pochcioł, Klima, Glenc, Mandrysz, Kądziela (wszyscy Krzyżkowice).

Sędziowali: Robert Wala, Bronisław Pytlik, Krzysztof Ganita.

Dzimierz: Bronder - Nikel, Watola, Pędzich, Rybka, Kubica, Hetmaniok (60. Sachs), Skiba, Lehman, Szymczak (70. Zielonka), Plura.

Krzyżkowice: Kustos - Polnik, Klima, Urbas (60. Kądziela), Marek, Pochcioł, Goralczyk, Glenc (60. Gajda), Stawiarz, Sitek (70. Ratajczak), Mandrysz.