środa, 10 sierpnia 2022

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

Halowe Mistrzostwa Polski w Raciborzu?

24.10.2012 09:59 | 0 komentarzy | kozz

Są spore szanse, aby Racibórz zorganizował finał Halowych Mistrzostw Polski w piłce nożnej kobiet. - Wystąpiliśmy do PZPN o przyznanie nam organizacji - powiedział Remigiusz Trawiński, prezes RTP Unia Racibórz.

Halowe Mistrzostwa Polski w Raciborzu?
Remigiusz Trawiński od blisko 10 lat prowadzi RTP Unia.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Turniej miałby się odbyć 9 grudnia w godzinach popołudniowych w Arena Rafako. W mistrzostwach grają cztery drużyny, które wcześniej przejdą przez kwalifikacje.

Mistrzostwa miałyby być połączeniem kilku imprez na raz. W zeszłym roku RTP Unia Racibórz organizował turniej mikołajkowy. - W związku z tym, że termin HMP jest zbliżony do mikołajek, to można byłoby połączyć święto Mikołajów z mistrzostwami - powiedział prezes. Gdyby RTP Unia nie dostał organizacji to w Arena Rafako odbędzie się turniej z udziałem znanych drużyn piłkarstwa kobiecego.

Jeśli Unia dostanie prawo do organizacji mistrzostw będzie można obchodzić w Raciborzu 10-lecie istnienia RTP Unia Racibórz.

HMP dwa lata temu zostały zorganizowane w Rudniku, przed rokiem odbyły się w Sosnowcu.

Przypomnijmy, że żeńska drużyna piłkarska w Raciborzu została stworzona z początkiem 2003 roku, wówczas Racibórz przejął klub od RKP Rybnik.

Ludzie:

Remigiusz Trawiński

Remigiusz Trawiński

Remigiusz Trawiński (ur. 20 marca 1958 roku w Warszawie) – polski przedsiębiorca, działacz i trener piłkarski.