imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Gangnam Style z medalami pływaków raciborskiego SMS

28.11.2012 15:00 | 2 komentarze | kozz
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 11:00

Pływacy raciborskiego ZSOMS wzięli udział w Zawodach Krajów Europy Środkowej. W wielomeczu pływackim, który odbył się w słowackiej Zilinie udział wzięli uczniowie raciborskiego ZSOMS Krzysztof Tokarski i Angelika Wikieł.

Krzysztof Tokarski - ZSOMS/Victoria Racibórz (drugi z prawej)

Materiał wideo:

Do wielomeczu krajów Europy Środkowej zaliczają się: Słowacja, Czechy, Rumunia, Serbia, Słowenia, Węgry i Polska. W tych zawodach na basenie pięćdziesieciometrowym z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci Polski, którzy uzyskali wiele wspaniałych wyników, często goszcząc na podium. Byli wśród nich także uczniowie raciborskiej szkoły. Krzysztof Tokarski indywidualnie zdobył srebrny medal na dystansie 100m stylem klasycznym, uzyskując czas 1:04,74 s, a w sztafecie 4x100m stylem  zmiennym zdobył złoty medal. Na dystansie 200m stylem zmiennym (2:13,60 s) zajął szóste miejsce, a 200m stylem klasycznym był czwarty (2:22,08 s). W klasyfikacji ogólnej zajął wysokie szóste miejsce wśród chłopców. Angelika Wikieł także zdobyła srebrny medal na dystansie 200m stylem klasycznym, uzyskując czas 2:39,60 s na dystansie 100m stylem klasycznym była siódma z czasem (1:16,41 s) i w sztafecie 4x100m stylem zmiennym zdobyła srebrny medal. Opiekunem zawodników była trener Maria Gawliczek.

Na koniec wszyscy zawodnicy zatańczyli do słynnego w ostatnim czasie utworu "Gangnam Style".

foto i wideo dzięki uprzejmości M.Gawliczek.