Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Odra Wodzisław wygrała z Naprzodem Niezdrowice

02.12.2012 10:01 | 3 komentarze | e

Odra Wodzisław bardzo pewnie pokonała na wyjeździe drużynę Naprzodu Niezdrowice 5-1.

Było to spotkanie 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu opolskim. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelali Marek Walczak, Wojciech Franiel, Rafał Czogalik i dwukrotnie Grzegorz Jakosz, króry miał szansę na hat-tricka, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

Odra ten mecz mogła wygrać jeszcze wyżej, ale W 55 minuty Grzegorz Jakosz nie wykorzystał rzutu karnego (obronił bramkarz gospodarzy). Od 71 minuty Odra grała z przewagą jednego zawodnika, ponieważ gracz gospodarzy zobaczył drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną.

Odra Wodzisław: Tomasz Bąkowski -Karol Bochenek,  Łukasz Staniek, Piotr Sławik, Wojciech Franiel - Piotr Górnicki, Grzegorz Jakosz (k), Paweł Polak, Marek Walczak (70' Rafał Czogalik), Łukasz Reinhard (58' Artur Gać) - Mateusz Balcer (46' Tomasz Młynek).

Naprzód Ujazd Niezdrowice - Odra Wodzisław 1-5 (1-2) M. Walczak '21, G.Jakosz '32, '47, W. Franiel '75, R.Czogalik '85 Bramka dla Naprzodu: T.Knopik '38.