Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

12.12.2012 13:19 | 3 komentarze | kozz

Zawodnik Naprzodu Borucin - Artur Grela - zajął III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym w Łomży. Dla 12-letniego tenisisty to znaczący sukces. Zajął bowiem bardzo wysoką lokatę w tym jakże prestiżowym turnieju.

Wielki sukces Artura Greli
Artur Grela (na zdj. w środku), obok dużo starszych kolegów z ekipy Naprzodu.

Wśród czterdziestu sklasyfikowanych tenisistów Artur Grela zajął trzecie miejsce, zdobywając 116 punktów. Zwycięzca Samuel Kulczycki z GKS Gorzovia Gorzów uzyskał 138 punktów, a drugi Mateusz Baranowski z MKS Lewart Lubartów 128 oczek.

Młodszy z braci Greli - Artur (ma brata Pawła, obaj pochodzą z Żerdzin pod Raciborzem) był najlepszym młodzikiem z województwa śląskiego. Tuż za podium uplasował się Kacper Petaś z MLKS Ostródzianka Ostróda, który stracił do Greli dwa punkty.

Zarówno Paweł jak i Artur Grela mieli okazję w tym sezonie zagrać w drugoligowym Naprzodzie Borucin.