26.02.2013 23:55 | 0 komentarzy | kozz

W czeskim Krawarzu rozegrano mecz sparingowy pomiędzy mistrzyniami Polski RTP Unia Racibórz, a trampkarzami starszymi MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski. Dla obu drużyn mecz był rewanżowym pojedynkiem.

Afrykankami Unia stoi

W pierwszym meczu rozegranym przed dwoma tygodniami w Wodzisławiu Śląskim Odra Centrum pokonała Unitki 3:1. Szkoleniowcy obu drużyn umówili się na mecz rewanżowy w którym padł remis 3:3.

Pierwszą bramkę dla Unii już w pierwszej minucie zdobyła Ghanijka Grace Asare. Na gola Afrykanki odpowiedzieli piłkarze Odry Centrum. Najpierw gola zdobył Łukasz Krakowczyk, a na 2:1 Odrę wyprowadził Dawid Nepelski. Unitki wyrównały do stanu 2:2 za sprawą Gwinejki Chinasy Okoro Gloria. Ta sama zawodniczka jeszcze raz zaskoczyła defensywę Odry kilka minut później i dała prowadzenie drużynie z Raciborza. Wodzisławcy trampkarze zdołali wyrównać przed końcowym gwizdkiem na 3:3, a autorem ostatniego gola w spotkaniu był Dawid Dziób.

RTP Unia Racibórz - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:3 (1:2)