imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Rzodeczko wybił Chałupkom wygraną z głowy

24.03.2013 19:32 | 15 komentarzy | kozz

Hit raciborskiej B klasy miał dość zaskakujący przebieg. Gamów na swoim terenie zmierzył się z Chałupkami.

Prowadzenie zgodnie z planem miejscowych kibiców objęli gospodarze. Gamów dzięki trafieniom Michała Gieronia i Rafał Bińczyka prowadził 2:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Kwadrans na odpoczynek wybił z rytmu gospodarzy, którzy szybko stracili dwa gole. Najpierw bramkę zdobył Rafał Fila, a dwie minuty później Mateusz Besz. Goście poszli za ciosem i kilkanaście minut później prowadzili 3:2 po golu zdobytym przez Tomasza Kunatowskiego. Nieoczekiwany obrót sytuacji boiskowych przebudził drużynę gospodarzy. Minutę po golu Kunatowskiego do stanu 3:3 doprowadził Dawid Rzodeczko. Jak się okazało nie było to jego ostatnie trafienie, bowiem ten zawodnik do siatki Chałupek piłkę skierował jeszcze dwukrotnie. Gamów wygrał na swoim boisku z Chałupkami 5:3

LKS Gamów - LKS Chałupki 5:3 (2:0)
Dawid Rzodeczko 75., 80., 87., Michał Gieroń 16., Rafał Bińczyk 24. - Rafał Fila 51., Mateusz Besz 53., Tomasz Kunatowski 74.

Żółte kartki: Grzegorz Czekała, Grzegorz Wytrzymały, Martin Pendziałek (Gamów), Mateusz Besz, Radosław Sawicki (Chałupki).

Gamów: Wytrzymały - Czekała, Rzodeczko, Strzeduła, Kierek, Gieroń, Bińczyk, M.Nowak, Pendziałek, Pełechaty, D.Nowak. Ławka rezerwowych: Olbrich, Chudoba, Kocur, Banaś. Trener: Henryk Kachel.

Chałupki: Jendrzejczyk - Matys, Swaby, Dzierżęga, M.Besz, Bartek, Fila, Sawicki, Śliwa, Ł.Besz, Kunatowski. Ławka rezerwowych: Kajda, Kaczor, Sypień, Hajdamacha, Pawełek, Maciąg, Biada. Trener: Roman Kaczor.

Sędziowali: Grzegorz Wojda, Stanisław Wieczorek, Błażej Wieczorek.