Piękne gole Słupiny. Kuźnia Raciborska wygrała w Nieboczowach

28.04.2013 09:12 | 5 komentarzy | kozz

W Nieboczowach miejscowa Odra podejmowała trampkarzy starszych z Kuźni Raciborskiej. W meczu IV kolejki grupy B podokręgu Racibórz padło pięć goli.

Mecz fantastycznie rozpoczął się dla drużyny gości. Fenomenalnym uderzeniem z okolicy narożnika pola karnego popisał się Damian Słupina. Piłka odbijając się jeszcze od poprzeczki wpadła w okienko bramki strzeżonej przez Wojciecha Solicha. Ten sam zawodnik trzy minuty później oddał płaskie uderzenie z okolic 25 metra, a piłka wpadła tuż przy słupku. Nieco zaskoczeni gospodarze, którzy dość szybko przegrywali 2:0 odpowiedzieli składną akcją i golem Kamila Popeli. Jeszcze przed przerwą trampkarze Odry wyrównali po rzucie karnym. W drugiej części meczu Robert Telma ze Stali strzelił gola na 3:2 i jak się okazało, było to decydujące trafienie przesądzające o zwycięstwie przyjezdnych. Gracze z Nieboczów mieli jeszcze kilka okazji na strzelenie bramki, ale tego dnia nie wiele im wychodziło. Zdaniem miejscowych obserwatorów, Odra zagrała najgorszy mecz w sezonie.

LKS Odra Nieboczowy - KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 (2:2)

Kamil Popeła 10., Mariusz Błaszczok 25.-k. - Damian Słupina 4., 7., Robert Telma 53.

Odra Nieboczowy: Wojciech Solich - Piotr Prusowski, Dominik Lenard, Mateusz Żużewicz, Michał Szryt, Jakub Kuczok, Patryk Gawron, Mariusz Błaszczok, Jakub Szyra, Dawid Sławik, Kamil Popeła. Ponadto: Marek Guzy, Mateusz Runo, Tomasz Błaszczok, Marcin Jęczmionka. Opiekun: Krzysztof Kałuża.

KS Stal Kuźnia Raciborska: Jeremiasz Włodarz - Artur Szmania, Robert Telma, Łukasz Kijas, Tomasz Zatłokiewicz, Aleksander Lach, Damian Słupina, Patryk Słupina, Daniel Rurarz, Rafał Gajda, Bartosz Teper. Ponadto: Kamil Bonk, Marcin Cyburt, Kamil Hadała, Dawid Szymiczek. Trener: Łukasz Żak.

Sędziował: Andrzej Niestrój