Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Polonia Marklowice spada do "okręgówki"

18.06.2013 08:10 | 5 komentarzy | art

W minionej kolejce IV ligi Polonia Marklowice pokonała u siebie 2:1 Czarnych Góral Żywiec. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek ta wygrana niczego już w sytuacji marklowiczan nie zmienia. Drużyna spada do okręgówki.

Ligowe mecze z takim drużynami jak GKS Jastrzębie odchodzą do przeszłości. Fot. Archiwum

Na wydostanie się ze strefy spadkowej marklowiczanie nie mają już szans bo swój mecz wygrały również Bojszowy, które tym samym mają nad Polonią 7 punktów przewagi a więc są już poza jej zasięgiem.

Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie spotkanie a autorem trafienia był Paweł Grabiec. W 65. minucie za sprawę Szymońskiego odpowiedzieli przyjezdni. Do końca regulaminowego czasu gry wynik nie uległ już zmianie i wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Tymczasem już w doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Mateusz Rączka i Polonia chyba jednak dość niespodziewanie zainkasowała 3 punkty.

Skład Polonii: Cywka, Basik, Rek, Skupień, Kotula, Krakowczyk, Mazur, Miczek, Nikiel (78. Rączka), Kołodziejczyk, Grabiec.

Polonia Marklowice – Czarni Góral Żywiec 2:1

Bramki: Grabiec (25.) Rączka (91.) - Szymoński (65.)