Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Połomia tuż nad strefą spadkową

26.06.2013 22:35 | 13 komentarzy | KG

Rywalizacja klubów klasy okręgowej w sezonie 2012/2013 grupy: Katowice III dobiegła końca. W czołówce znalazły się kluby Górnik Pszów i LKS Nędza, zaś u dołu tabeli drużyny Czarni Gorzyce i KS Kuźnia Raciborska. Natomiast podopieczni Witolda Wawrzyczka w ostatnim spotkaniu zwyciężyli z dobrze usytuowaną Lubomią 2: 0 i zakończyli rozgrywki na 14. miejscu, tuż nad Gorzycami i Kuźnią.

W środę, w meczu ostatniej kolejki klasy okręgowej Płomień Połomia podejmował zespół z Lubomi. Spotkanie nieco rozczarowało. Piłkarze obu drużyn stworzyli niewiele sytuacji bramkowych. Do przerwy żadna z ekip nie zdobyła gola. W drugiej odsłonie meczu drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie. W 83. minucie spotkania bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył obrońca Marcin Prusakowski. Przyjezdni nie zdołali wyrównać. Już pięć minut później świeżo zmieniony Arkadiusz Rzepiszczak ustanowił rezultat spotkania na dwa do zera.

Płomień Połomia - Silesia Lubomia 2:0 (0:0)
Marcin Prusakowski 83., Arkadiusz Rzepiszczak 88.,

Płomień: Marcin Antończyk, Marcin Prusakowski, Jarosław Brachman, Grzegorz Pawela, Daniel Cichy, Dariusz Wita, Łukasz Kusztal, Krzysztof Hudziec, Paweł Wita, Adrian Waleczek ( 82.  Arkadiusz Rzepiszczak), Łukasz Herok.

Pozostali rezerwowi: Rafał Winkler,  Adrian Rugor.