01.09.2013 10:07 | 3 komentarze | KG

W ramach V kolejki Start Mszana podejmował zespół z Jankowic. Przyjezdni w dotychczasowych pojedynkach nie zdobyli żadnych punktów. Spotkanie w Mszanie okazało się jednak przełomowe. Podopieczni Roberta Żyradzkiego doprowadzili do remisu, tym samym zdobywając pierwszy punkt w sezonie.

Pierwszy punkt Jankowic

Pomimo prowadzenia 2:0, Start Mszana nie zdołał utrzymać przewagi nad przeciwnikiem. Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie meczu. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kamil Świerczek i Artur Kuczka. Natomiast dla przyjezdnych Mateusz Mitko i Rafał Michałowski. Mecz w drugiej połowie obfitował w wiele szans dla obu drużyn na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę, lecz spotkanie pomimo wielu prób zakończyło się podziałem punktów.

LKS Start Mszana - LKS Orzeł Jankowice 2:2 (2:2)
Kamil Świerczek 28., Artur Kuczka 34.,-  Mateusz Mitko 38., Rafał Michałowski 42.

Start: Adrian Henkel, Rafał Nowak ( 60.Patryk Marek), Wojtek Telicha, Kamil Świerczek, Jonasz Pukowiec, Mateusz Skomro, Karol Dzierżęga (80. Rafał Grzegoszczyk), Łukasz Adamczyk, Artur Kuczka, Artur Grabiec, Adrian Stańkusz (40. Łukasz Florek).

Pozostali rezerwowi: Bartłomiej Kuźnik, Patryk Tkocz, Robert Stabla, Bartosz Henkel.