imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Przegrany mecz piłkarek Unii Racibórz w Turcji - zobacz zdjęcia i wideo!

10.10.2013 20:07 | 10 komentarzy | e, kozz
Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 07:27

W czwartek w Izmirze Konak Belediyesi pokonał Unię Racibórz 2:1 w 1/16 piłkarskiej Ligi Mistrzów Kobiet. Rewanż za tydzień 17 października w Raciborzu.

Piłkarki Unii Racibórz dominowały w meczu oddając na bramkę aż 9 strzałów więcej od rywalek. Turczynki wykorzystały dwie kontry na początku meczu i prowadziły 2:0. Przed przerwą kontaktową bramkę zdobyła Marta Mika. Na spotkanie przyszło około pięć tysięcy głośno dopinujących fanów. Szkoleniowiec Unii Remigiusz Trawiński podkreślał na konferencji prasowej, że to spotkanie było świetną promocją piłki nożnej kobiet.

Bramki strzeliły dla Turczynek Cosmina Duşa (w 9 minucie) oraz Sevgi Çinar (w 31 min), dla Polek Marta Mika (w 43 min).