Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Zwycięstwo Gwiazdy. Nędza nie wykorzystała karnego

03.11.2013 10:54 | 3 komentarze | KG

W ramach XIV kolejki klasy okręgowej, podopieczni Piotra Dróżdża gościli zespół  LKS 1908 Nędza. Spotkanie rozegrane w sobotnie popołudnie zakończyło się pewny zwycięstwem gospodarzy. Drużyna przyjezdnych nie wykorzystała rzutu karnego oraz nie zdołała zdobyć honorowego trafienia. Gwiazda zainkasowała komplet punktów i plasuje się tuż za podium w tabeli ligowej.

Pierwsza bramka padła w 25. minucie spotkania. Wojciech Szuła pewnie pokonał bramkarza Nędzy. Z rzutu karnego Tomasz Wolski mógł zdobyć bramkę wyrównującą, jednak tak się nie stało. Spisujący się bardzo dobrze tego dnia Paweł Lajda obronił strzał. W końcówce pierwszej części spotkania Wojciech Oslizło wykorzystał wrzutkę kolegi i głową usadowił piłkę w bramce. Zespół gości nie zdołał zdobyć kontaktowej bramki. Po przerwie padły jeszcze dwa gole. Oba zdobyła drużyna gospodarzy. W 71. minucie Wojciech Oślizło podwyższył na 3:0, a Krzysztof Oślizło ustanowił wynik spotkania strzelając czwartą bramkę.

LKS Gwiazda Skrzyszów - LKS Nędza 4:0 (2:0)
Bramki: Wojciech Szuła 25., Wojciech Oslizło 45+1., 71., Krzysztof Oslizło 77.

Gwiazda: Paweł Lajda, Tomasz Dróżdż, Bartosz Kanafek, Wojciech Oślizło, Grzegorz Porwoł, Bartosz Hudek, Krzysztof Oślizło (80. Paweł Grabiec), Kamil Kordek, Mirosław Stabla, Łukasz Jackowski (80. Mateusz Marek), Wojciech Szuła (85. Tomasz Tomiczek).

Pozostali rezerwowi:Szymon Wątroba, Łukasz Slęczek, Karol Szuła, Wojciech Jureczko.

Żółta kartka: Paweł Lajda, Wojciech Oslizło.