Energetyk ROW Rybnik - Stomil Olsztyn. Bądź na bieżąco!

07.03.2014 17:50 | 0 komentarzy | kozz, pm

Zapraszamy na tekstową relację z meczu I ligi pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik a Stomilem Olsztyn. Podopieczni trenera Marka Wleciałowskiego rozpoczynają tym meczem walkę o ligowe punkty, których bardzo potrzebują.

Energetyk ROW Rybnik - Stomil Olsztyn 0:2 (0:1)

Wyjściowa jedenastka Energetyka: Bucek - Płonka, Potîrniche, Jary, Szary, Krotofil, Otręba, Vrto, Feruga, Muszalik (46. Cissé), Kostecki. Pozostali rezerwowi: Bałuszyński, Gródek, Grolik, Mandrysz, Skrzeszewski, Sobczak.

Relacja:

17.54 Na stadionie jest 168 kibiców gości Stomilu plus Hutnika Kraków.

18.00 Pierwszy gwizdek!

18.08 GOL! Ósma minuta meczu 1:0 dla Stomilu Olsztyn. Gol dla przyjezdnych Piotr Darmochwał. Asysta Łukasz Jegliński.

18.12 Żółta kartka dla obrońcy Stomilu - Arkadiusza Czarneckiego za faul.

18:21 Oprócz rzutów rożnych podopieczni trenera Marka Wleciałowskiego nie prezentują nic ciekawego...

18.24 Druga żółta kartka dla Stomilu. Ukarany został Michał Trzeciakiewicz.

18.32 Kamil Kostecki strzał... ale za słabo. To był pierwszy celny strzał Energetyka w tym meczu. Jest 32 minuta spotkania.

18.41 Rzut karny dla Stomilu. Za zagranie ręką Szymona Jarego, po zagraniu Yasuhiro Kato.

18.42 Tomasz Bzdęga trafia w poprzeczkę. Nadal 1:0 dla Stomilu.

18.43 Pod koniec pierwszej połowy mecz się ożywił. Strzał Jeglińskiego, broni Antonin Bucek.

18.45 Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

18.46 Do przerwy Energetyk ROW Rybnik przegrywa przed własną publicznością 0:1.

19.01 Za Mariusza Muszalika wchodzi Idrissa Cissé.

19.03 Rzut wolny dla Energetyka z 17 metrów. Daniel Feruga trafia w środek bramki.

19.10 Energetyk ROW przeważa, Stomil czeka na kontry.

19.17 GOL! W Rybniku fatalne nastroje gospodarzy. Michał Trzeciakiewicz strzela na 2:0 dla Stomilu. Asystuje Yasuhiro Kato.

19.23 Paweł Mandrysz wchodzi za Tomasa Vrto.

19.24 Cytat z trybun: mamy trenera z reprezentacji gramy jak reprezentacja...

19.29 Żółta kartka dla Arkadiusza Mroczkowskiego. To trzecia kara dla piłkarzy Stomilu.

19.30 Zmiana w Stomilu. Kamil Żwir za strzelca gola na 2:0 Michała Trzeciakiewicza.

19.33 Szymon Sobczak za Daniela Ferugę w drużynie Energetyka.

19.36 Marcin Warcholak za Tomasza Bzdęgę w ekipie Stomilu.

19.38 Czwarta żółta kartka dla Stomilu. Otrzymał ją Warcholak, który przed momentem wszedł na boisko.