środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

[FOTO] Czyste konto Bąkowskiego. Lider nadal w Gołkowicach

23.03.2014 16:01 | 11 komentarzy | KG

W inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej, rozegranym pomiędzy Gołkowicami a Naprzodem Syrynia, podopieczni trenera Janusza Sobali musieli uznać wyższość gospodarzy. Zawodnicy Syryni nie zdobyli honorowego trafienia ulegając liderowi z Gołkowic 4:0.

Wynik otworzył w 20. minucie Mateusz Kafka, wykorzystując zamieszanie w polu karnym rywali. Mimo wielu prób do przerwy żadna z drużyn nie usadowiła piłki w siatce. W drugą część spotkania zdecydowanie lepiej weszli gospodarze. Już w 62. minucie Artur Łaciok podwyższył na 2:0. Zapał gości zdecydowanie osłabł. Naprzód nie zdobył kontaktowej bramki. Ich chaotyczna i nerwowa gra sprawiła, że w 78. minucie padła trzecia bramka a jej autorem został Daniel Caniboł. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Błażej Pawliczek zmienił rezultat końcowy meczu na 4:0. Czyste konto zachował golkiper gospodarzy Tomasz Bąkowski, który w tym spotkaniu spisywał się znakomicie.

KS Gołkowice – Naprzód Syrynia 4:0 (1:0)
Mateusz Kafka 20., Artur Łaciok 62., Daniel Caniboł 78., Błażej Pawliczek 87.

Gołkowice: Tomasz Bąkowski, Wojciech Pucka, Dawid Gołdyn, Artur Łaciok, Kamil Baranek, Mateusz Kafka (77. Daniel Caniboł), Krzysztof Łaciok, Kacper Kakol, Jacek Sajbor, Dawid Janczar, Błażej Pawliczek.

Pozostali rezerwowi: Łukasz Janeta, Rafał Herda, Szymon Kasprzak, Aron Gruszczyński.

Żółte kartki: Błażej Pawliczek, Dawid Gołdyn.

Trener: Wiesław Herda.

Syrynia: Marek Kurzydym, Paweł Basik, Paweł Kubecki (77. Marcin Ochojski), Robert Szymiczek, Krzysztof Biczysko, Damian Bugla (69. Krzysztof Pytlik), Damian Dziadek, Jakub Goraus (58. Arkadiusz Kozyra), Przemysław Skrzeczowski, Arkadiusz Janeta, Paweł Wieczorek.

Pozostali rezerwowi: Rafał Lupa.