[FOTO] Nieboczowy zahamowały Rozwój

08.04.2014 20:54 | 9 komentarzy | kozz

Podczas inauguracji wiosny w C klasowych rozgrywkach, w Nieboczowach zmierzyła się tamtejsza Odra z zawodnikami Rozwoju Bełsznica.

Był to pojedynek lidera C klasowej tabeli z jej outsiderem. To spotkanie było jednostronne, a jego wynik otworzył Dawid Kubica, który z łatwością pokonał Jakuba Fobera. Kilka minut później wynik spotkania podwyższył na 2:0 Marcin Kuźnik, który jeszcze w pierwszej połowie wpakował po raz drugi futbolówkę do bramki. Goście schodzili na przerwę w nie najlepszych nastrojach, przegrywając po 45. minutach meczu 0:3. Po przerwie w drużynie gospodarzy nastąpiła zmiana. Na boisko wszedł Sławomir Szkonter, który w drugiej części spotkania pokonał golkipera gości dwa razy. Po zmianie stron, wyżej wspominany Kuźnik dołożył jeszcze kolejne dwa trafienia. Wynik spotkania ustalił Kubica, a drużyna Nieboczów mogła cieszyć się z kolejnego w tym sezonie zwycięstwa. Gospodarze mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, ale zawodziła skuteczność. Team z Bełsznicy też miał swoje okazje na honorowe trafienie, lecz nie potrafił pokonać dobrze dysponowanego w bramce Skatuły. Przypomnijmy, lider C klasy Odra Nieboczowy nie przegrała żadnego swojego spotkania w sezonie 2013/2014, strzelając rywalom aż 46 bramek przy czym tracąc tylko 11. Wydaje się, że ta drużyna awansu z rąk już nie wypuści.

Odra Nieboczowy - Rozwój Bełsznica 8:0 (3:0)
Marcin Kuźnik 4, Dawid Kubica 2, Sławomir Szkonter 2

Odra Nieboczowy: Rafał Skatuła - Marcin Pawełek, Andrzej Raszczok, Tomasz Pogoda, Janusz Kuźnik - Marcin Kuźnik, Sylwester Garbacik, Sebastian Pytlarz (65. Tomasz Ciurzyński), Paweł Kuźnik (46. Sławomir Szkonter) – Marcin Białas, Dawid Kubica. Pozostali rezerwowi: Sebastian Jęczmionka, Bartosz Jęczmionka, Paweł Musioł, Tomasz Dąbek. Trener: Bogusław Kałuża

Rozwój Bełsznica: Jakub Fober – Kubica Michał (55. Błażej Kubica), Marcin Czernucho, Krzysztof Komisarczyk, Mariusz Bolik – Robert Korzonek, Rafał Staniek, Piotr Kowalówka, Łukasz Kierszniak – Robert Tytko, Mateusz Fojcik.