Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

[FOTO] Kokoszyce rozbiły Unię Turza Śląska

21.05.2014 00:30 | 1 komentarz | kozz

W poniedziałkowe popołudnie, młodzi adepci futbolu z Kokoszyc i Turzy zmierzyli swoje siły na obiekcie przy ulicy Bogumińskiej. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli zawodnicy gości.

Mecz od początku zdominowała ekipa trenera Harasyma a ich wyróżniającym się zawodnikiem był Bartosz Jankowski, który w tym spotkaniu umieścił aż cztery razy piłkę w siatce rywali. Wysoka przegrana Unii była efektem słabej pierwszej połowy, gdzie schodząc na przerwę przegrywali już 0:6. Ze swojego hat-trika mógł cieszyć się Daniel Trzaskalik, który podwyższył dorobek bramkowy Jankowskiego. Młodym piłkarzom obu drużyn należą się gromkie brawa za chęci walki i siły pozostawione na boisku. W końcu to oni w przyszłości wzmocnią szeregi drużyn seniorskich.

LKS Unia Turza Śląska 0:8 KS 25 Kokoszyce 0:8 (0:6)
Bartosz Jankowski 7., 8., 10., 23., 47., Daniel Trzaskalik 22., 30., 42.

LKS UNIA TURZA: Patryk Hanslik (31. Gabriel Kubiniok) - Krzysztof Szewczyk, Błażej Wiśniowski, Kacper Cykowski, Kacper Mularczyk - Mikołaj Knopek, Grzegorz Buczek (kpt), Mateusz Klepek - Karol Kwiatkowski. Ponadto grali: Eryk Hampel, Patryk Leśnik, Bartosz Moj.
Trener: Bartłomiej Sikorski.

KS 25 KOKOSZYCE: Dawid Reguła - Kacper Bukowy, Piotr Fojcik, Dominik Berger, Filip Sokala - Daniel Trzaskalik, Rafał Franiczek, Wiktoria Marzec (kpt) - Bartosz Jankowski. Ponadto grali: Norbert Motyliński, Mateusz Małeszczyk, Mateusz Konieczny, Jakub Szałek, Szymon Śmiałkowski.
Trener: Petro Herasym.