Artur Grela zwycięzcą świątecznego turnieju w Borucinie [ZDJĘCIA]

22.12.2015 23:17 | 2 komentarze | kozz

Aż 25 tenisistów stołowych przystąpiło do wtorkowej rywalizacji w świątecznym turnieju w Borucinie. Najmłodszy zawodnik Miłosz Piecowski miał 9 lat, najstarszy - Zbigniew Siódmok 72 lata. Wygrał 15-letni Artur Grela z Żerdzin.

Zwycięstwo w turnieju odniósł 15-letni Artur Grela, zawodnik klubu polskiej Superligi ASTS Olimpia-Unia Grudziądz w finale pokonując swojego o dwa lata starszego brata Pawła. O tym jak bardzo morderczy to był turniej świadczy fakt, że finał został rozegrany przed godziną 23. Artur w minionym sezonie reprezentował drugoligowy Naprzód Borucin. Z kolei Paweł i Daniel Michael, który zajął trzecie miejsce grają obecnie w klubie z Borucina.

Wynik finału:
Artur Grela - Paweł Grela 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:8)

Więcej o turnieju i planach Naprzodu Borucin przeczytasz wkrótce w tygodniku "Nowiny Raciborskie".