Sobota, 24 września 2022

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Wiele atrakcji podczas Dni Miasta i Gminy Kietrz 2016

04.06.2016 09:31 | 0 komentarzy | kozz

Drugi tydzień czerwca będzie obfitował w różnego rodzaju wydarzenia, a to wszystko za sprawą odbywających się w tym czasie Dni Miasta i Gminy Kietrz.

Wiele atrakcji podczas Dni Miasta i Gminy Kietrz 2016
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przede wszystkim informujemy o zmianie długości trwania imprezy. Tym razem wspólne świętowanie Dni Miasta i Gminy Kietrz będzie trwało aż 7 dni, od 6 do 12 czerwca 2016 roku. Główne atrakcje planujemy od 10 do 12 czerwca (piątek, sobota, niedziela). Również w pozostałe dni każdy, niezależnie od wieku i zainteresowań znajdzie coś dla siebie.

Systematycznie informowaliśmy Państwa na naszym profilu facebook-owym oraz na stronie internetowej www.kietrz.pl o etapie przygotowań do corocznych obchodów Dni Miasta i Gminy Kietrz. Pokrótce również na łamach gazety chcemy przedstawić Państwu, co będzie można zobaczyć na scenie podczas tych wyjątkowych dni.

Na udany początek weekendu (10.06.2016 r.) zapraszamy wszystkie dzieci do Parku Czterech Żywiołów na Wioskę Sportu. Na scenie wystąpią dla Państwa:

• O.S.T.R.;

• SAMI;

• DJ MIKRO (wystąpi podczas Kietrzańskiej Nocy Klubowej).

Po ogromnych emocjach związanych z sobotnim X Jubileuszowym Półmaratonem oraz biegami dla dzieci, aby się dobrze zrelaksować zaprosiliśmy dla Państwa następujących artystów:

• Planet Of The Ketchup Soup;

• Janek Samołyk;

• Gracjan Kalandyk;

• Kasia Popowska z zespołem.

Na zakończenie emocjonującego dnia odbędzie się „Kietrzańska Noc Disco-Polo”, gdzie zagra dobrze już znany zespół DOXXX oraz zespół RETRO. Ostatni dzień świętowania Dni Miasta i Gminy Kietrz (12.06.2016 r.) również będzie bardzo intensywny. Po pokazach wspaniałej siły w wykonaniu Strongman - ów, które odbędą się na Stadionie Miejskim, na scenie na Rynku wystąpią tacy artyści jak:

• 4 Art

• Manson Band;

• Lombard;

• Koniec Świata.

Pomiędzy występami artystów, a dokładnie w niedzielę, w godzinach od 18:00 do 20:00 zostanie zorganizowana dla wszystkich wspaniała niespodzianka, która większości z Państwa na pewno przypadnie do gustu.

W związku z przypadającym Jubileuszem 70–lecia klubu Włókniarz Kietrz, w niedzielę – 12. czerwca zostanie zorganizowany mecz pokazowy pomiędzy: Włókniarz Kietrz (kadra jubileuszowa), a GLKS Kietrz na Stadionie Miejskim.

Rok temu po raz pierwszy przyjechali i sprawdzali swoje możliwości. W tym roku kolejny raz w trakcie obchodów Dni Miasta i Gminy Kietrz w niedzielę 12 czerwca, odbędą się II Mistrzostwa Polski Strongman.

Ta impreza organizowana w ramach obchodów Dni Miasta i Gminy Kietrz to nie lada kąsek dla miłośników pokazów siły. Zawody będą odbywały się w dwóch kategoriach wagowych: 90 kg i 105 kg. Najsilniejsi mężczyźni w Polsce zmierzą się w pięciu kategoriach. Trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii wagowej otrzyma kwalifikacje do przyszłorocznych Mistrzostw Polski, które również odbędą się u nas. Walka o pierwsze miejsce na pewno będzie zacięta, gdyż tytuł Mistrza Polski gwarantuje prawo startu na Mistrzostwach Europy i Świata Strongman w swojej wadze.

Dodatkowym smaczkiem zawodów będzie pokaz zawodnika z kategorii OPEN, jednego z najlepszych polskich siłaczy, drugiego Wicemistrza Europy Strongman 2009, Mistrza Świata Siłaczy Niezawodowych 2011 – Mateusza Barona. W rolę prowadzącego wcieli się doskonale znany wszystkim fanom tego sportu Tomasz Perek, były zawodnik Strongman, a od 2009 roku konferansjer zawodów i pokazów.

Startujemy 12 czerwca o godzinie 9:30 na Stadionie Miejskim w Kietrzu, przy ulicy Sportowej 1.

Więcej informacji na stronie www.kietrz.pl oraz www.facebook.com/gminakietrz