21.05.2011 20:35 | 12 komentarzy | tora

Zwycięstwo 3:2 odniósł Górnik Radlin w wyjazdowym meczu z MKS 32 Radziejów.

Górnik Radlin wygrał w Radziejowie

Na prowadzenie wyszli gospodarze w 13. minucie, kiedy gola zdobył Michał Herman, Robert Skiba z Górnika Radlin wyrównał w 20. minucie. Goście wyszli na prowadzenie w 37. minucie za sprawą Grzegorza Świentego. Do przerwy był wynik 2:1 dla Górnika. Goście podwyższyli na 3:1 w 67. minucie, kiedy pięknym rajdem od połowy boiska zakończonym celnym strzałem w sytuacji sam na sam popisał się Grzegorz Świenty. Zawodnik zaraz potem został usunięty z boiska. Sedzia dał mu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za ściągnięcie koszulki. Piłkarz demonstrował w ten sposób radośc z drugiej swojej bramki. Mimo osłabienai goście kontrolowiali przebieg meczu. W doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli bramkę na 2:3. Głową strzelił Łukasz Norek.

MKS 32 Radziejów - Górnik Radlin 2:3 (1:2)

Pełna relacja z meczu we wtorek w bezpłatnym tygodniku Sport 365 dołączonym do Tygodnika Rybnickiego, Nowin Wodzisławskich i Nowin Raciborskich.