Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Samobój Halfara, "czerwona" Dudacego. Borucin pokonał Buk Rudy.

27.08.2012 12:48 | 46 komentarzy | kozz

W jednym z ciekawszych meczów IV kolejki A klasy podokręgu Racibórz KS Naprzód Borucin podejmował lidera tabeli LKS Buk Rudy.

W meczu nie brakowało emocji. Było wszystko czego kibic może oczekiwać: piękne gole, mnóstwo walki, ale i niesportowe zachowania. Do przerwy w spotkaniu był remis 1:1 po golu Artura Dudacego dla gospodarzy i samobójczym trafieniu grającego trenera drużyny z Borucina - Jerzego Halfara. W drugiej połowie uwidoczniła się przewaga gospodarzy, mimo iż Ci od 67. minuty grali w "10" po czerwonej kartce dla kapitana Naprzodu - Artura Dudacego. Nim napastnik Borucina opuścił boisko zdobył gola na 2:1. Na 3:1 podwyższył Halfar, który się zrehabilitował za samobója z pierwszej połowy. Czwartego gola dla Naprzodu zdobył Artur Potaczek.

Naprzód Borucin - LKS Buk Rudy 4:1 (1:1)
Artur Dudacy 23., 54., Jerzy Halfar 61., Artur Potaczek 74.. - Jerzy Halfar 36.-sam.

Naprzód Borucin: Michał Bedryj - Mateusz Adamczyk, Wojciech Skopiński, Roman Gołąbek, Tomasz Sosna, Artur Potaczek (83. Tomasz Wyrobek), Konrad Świstowski (80. Patryk Mrozek), Jerzy Halfar (77. Sebastian Nowakowski), Przemysław Ekiert (88. Patryk Zgrzendek), Piotr Cerkowniak, Artur Dudacy.

Buk Rudy: Ryszard Morgała - Marcin Bok, Michał Wilczek, Łukasz Moric, Artur Szendzielorz (85. Grzegorz Moric), Marcin Procek (25. Tomasz Bok), Adam Bok (75. Marcin Depta), Mariusz Wanglorz, Wojciech Francuz, Mateusz Procek, Dawid Towarnicki (75. Kamil Pielczyk).

Żółte kartki: Roman Gołąbek, Tomasz Sosna, Konrad Świstowski (Naprzód Borucin) - Mateusz Wanglorz, Wojciech Francuz.