13.05.2013 13:52 | 12 komentarzy | kozz

Rzadko spotykany przebieg miał mecz C klasy. W Babicach spotkała się miejscowa Sparta i Zgoda Zawada Książęca.

W Babicach z 0:3 do 5:4

Ekipa gości prowadziła w Babicach już 3:0. Jeszcze przed przerwą gospodarze nieco nadrobili straty przegrywając już tylko 4:2. Po przerwie to miejscowi strzelali i to aż trzykrotnie. Zwyciężyli piłkarze Sparty, którzy do bramki trafiali łącznie pięć razy. Zawada w końcówce mogła przechylić mecz na swoją szalę, ale nie wykorzytała znakomitych okazji.

LKS Sparta Babice - LKS Zgoda Zawada Książęca 5:4 (2:4)
Bramki: Krzysztof Merkel, Sebastian Ziętek, Paweł Hildebrand (2), Tomasz Kalus - Artur Brzoska (2), Leszek Floriańczyk (2)

Czerwone kartki: Kamil Niemietz i Leszek Floriańczyk (obaj Zawada)

LKS Sparta Babice: Szymon Małaszczuk, Gracjan Kończewicz, Denis Dziedzioch, Andrzej Mruczyński (46. Tomasz Nowak), Kamil Bytomski, Tomasz Kalus, Piotr Żurawiec, Marcin Andrzejczak, Krzysztof Merkel, Sebastian Ziętek, Paweł Hildebrand.

LKS Zgoda Zawada Książęca: Robert Sowa, Sebastian Wallach, Mateusz Zdrzałek, Artur Wałach (40. Kamil Niemietz), Arkadiusz Mika (60. Janusz Tomala), Grzegorz Rozmus, Krzysztof Kalisz, Artur Brzoska, Leszek Floriańczyk, Marcin Wełniak, Przemysław Oczadły.