Dziewczyny z Krzanowic znokautowały przeciwniczki z Cieszyna - zobacz wideo!

30.10.2013 08:38 | 16 komentarzy | kozz

25 do 7! Takim stanem zakończył się drugi set rywalizacji pomiędzy GS UKS Krzanowice a VC Victoria-MOSiR Cieszyn w siatkarskiej trzeciej lidze kobiet.

Materiał wideo:

W całym meczu krzanowiczanki wygrały 3:0. Podopieczne trenera Tomasza Kuziaka przeważały podczas całego spotkania. W pierwszym secie UKS mimo kiepskiego początku wygrał 25:20. W drugim wcześniej wspomnianym secie siatkarki z Krzanowic nie miały litości dla rywalek pokonując je 25:7. Taki wynik jest rzadkością. W trzeciej odsłonie gospodynie ponownie nie miały problemów pokonując drużynę z Cieszyna 25:17. Wygrana pozwoliła Krzanowicom tymczasowo awansować do pierwszej trójki.

GS UKS Krzanowice - VC Victoria-MOSiR Cieszyn     3:0 (25:20, 25:7, 25:17)

Skład: Karolina Daniszewska, Barbara Otlik, Joanna Staniszewska, Klaudia Nagler-Skroban, Joanna Swierczek, Malwina Skoczylas, Simona Duda, Justyna Swierczek.

Zobacz materiał wideo z rewelacyjnie zagranego drugiego seta!

Świetnie spisuje się także drużyna kadetek krzanowickiego klubu. W meczu z Wodzisławiem Śl. było wszystko co lubią kibice - emocje do samego końca, niespodziewane zmiany sytuacji, długie wymiany, soczyste ataki i wspaniałe obrony.
Po dwóch setach - pierwszym bardzo wyrównanym i drugim zakończonym wysokim zwycięstwem krzanowiczanek wydawało się, że mecz zakończy się szybko w trzech setach. Jednak drużyna z Wodzisławia w trzeciej partii pokazała charakter i wygrała dzięki wspaniałej zagrywce do 16. Początek czwartej odsłony to w dalszym ciągu bardzo dobra postawa wodzisławianek - od początku prowadziły kilkoma punktami. Po czasie wziętym przez trenera i ostrej reprymendzie krzanowiczanki od stanu 4:9 zaczęły mozolnie odrabiać straty. Przy stanie 21:23 na zagrywce pojawiła się Justyna Świerczek, która doprowadziła do stanu 24:23. Od tego momentu zaczęto grać na przewagi i dopiero wykorzystana czwarta piłka meczowa zakończyła spotkanie.

GS UKS Krzanowice  -  MKS Zorza Wodzisław Śl.     3:1 (26:24, 25:18, 16:25, 28:26)

Skład: Marta Freindorf, Karolina Łobos, Julia Sycz, Magdalena Wittek, Wiktoria Stuliglowa, Justyna Swierczek, Samanta Konieczna - libero oraz Oliwia Miensopust, Aleksandra Migas.