Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:
Dopisać należy że sędzia w pierwszej połowie odgwizdał karnego z dupy...przy akcji bramkowej przerwał mecz bo leżał zawodnik gości, a przy faulowanym zawodnik który leżał z kuźni puścił grę przez co goście stracili bramkę zamiast przerwać tak jak w sytuacji przy akcji gosci, Plus na sam koniec czekał aż rogów strzeli bramkę w samej końcówce mecz. Źle się patrzy na takie coś gdzie drużyna pokazuje charakter i doprowadza z wyniku 1-3 do 4-3 A sędzia gwiazda pod gospodarzy, Pan sędzia jeśli można tak tego pana nazwać zniszczył cały wysiłek i ducha walki u zawodników drużyny przyjezdnych. Sędziowanie kompletne dno !!!

Napisany przez ~Ali, 16.09.2019 13:30

W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.
Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 18.222.119.148 / ec2-18-222-119-148.us-east-2.compute.amazonaws.com
Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)