[FOTO] Puściły nerwy! Piłkarz odepchnął rywala

08.06.2014 20:41 | 41 komentarzy | kozz

Do przerwy lider z Rud przegrywał w Gorzycach z Czarnymi aż 4:0. W drugiej połowie zawodnicy Buku Rudy wygrali 1:0, ostatecznie przegrywając z gospodarzami 4:1. Sędzia Adam Nowak pokazał także czerwoną kartkę.

W drugiej części spotkania piłkarzowi Gorzyc puściły nerwy, gdy ten był faulowany przy linii bocznej boiska. Najpierw przewrócił się po faulu i leżąc otrzymał jeszcze uderzenia z kolana w plecy od przeciwnika z Rud. Mimo wysokiego prowadzenia jego drużyny nerwy puściły i ten postanowił samemu wymierzyć sprawiedliwość odpychając rywala. Sędzia Nowak podbiegł do miejsca zdarzenia i bez wahania dał czerwoną kartkę piłkarzowi z Gorzyc. Ten z pretensjami opuszczał boisko, bo domagał się także kartki dla rywala z Rud, który go do tego czynu sprowokował. Już po meczu zawodnik, który przedwcześnie opuścił boisko przyznał się, że niepotrzebnie i w emocjach odepchnął rywala.

LKS Czarni Gorzyce - LKS Buk Rudy 4:1 (4:0)

Bartosz Ochyj 1., Grzegorz Łukasiak 23., Patryk Panic 34., Szymon Nikiel 39.-k. - Bartłomiej Barton 88.

Żółte kartki: Szymon Nikiel, Dawid Siedlaczek, Sławomir Bugla (Gorzyce) - Artur Bębenek, Marcin Ciupek (Rudy)

Czerwona kartka: Jacek Bażan (66., Gorzyce - uderzenie przeciwnika wyprostowanymi rękoma w klatkę piersiową)

Sędziowali: Adam Nowak, Stanisław Wieczorek i Błażej Wieczorek.